Tarife

Baby GreenKid (1-3 ani)

4 ore
08:00 - 12:00 orar
1100 RON
/ Luna
+ 20 RON masă / zi
8 ore
08:00 - 16:00 orar
1400 RON
/ Luna
+ 26 RON masă / zi
9 ore
08:00 - 17:00 orar
1500 RON
/ Luna
+ 26 RON masă / zi

GreenKid (3-6 ani)

4 ore
08:00 - 12:00 orar
1100 RON
/ Luna
+ 22 RON masă / zi
8 ore
08:00 - 16:00 orar
1400 RON
/ Luna
+ 26 RON masă / zi
9 ore
08:00 - 17:00 orar
1500 RON
/ Luna
+ 26 RON masă / zi

After GreenKid (6-11 ani)

5 ore
12:00-17:00 orar
1100 RON
/ Luna
+ 22 RON masă / zi

Școala de vară

9 ore
08:00 - 17:00 orar
50 RON / Ora
100 RON / Zi
450 RON / Săptămână
1400 RON / Lună
+ 26 RON masă / zi